Platforma Bazodanowa

Najbardziej kompleksowy system do obsługi Twojej firmy

W celu właściwego funkcjonowania zintegrowanego systemu zarządzania (ERP) wymagane jest zainstalowanie platformy bazodanowej. Jest to oprogramowania specjalizujące się w gromadzeniu i przetwarzaniu danych cyfrowych zapisanych zgodnie z określonymi regułami.

System Comarch ERP XL może działać w oparciu o dwie bazy danych Microsoft SQL Server oraz PostgreSQL.

 

Comarch ERP XL na bazie MS SQL Server

 

Comarch ERP XL od lata działa w oparciu o MS SQL Server, czyli jeden z najczęściej wybieranych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych. MS SQL Server charakteryzuje się dużą skalowalnością oraz funkcjonalnością, co pozwala na optymalne zarządzanie większymi bazami danych.

Zalety Comarch ERP XL na bazie MS SQL Server

Skalowalność i funkcjonalność

Comarch ERP XL na bazie MS SQL Server umożliwia pracę zarówno na małych instalacjach, jak i dużych wolumenach danych. Szereg dostępnych funkcji ułatwia administrację środowiskiem bazowanym w zakresie tworzenie dodatkowych raportów oraz zestawień, odzyskiwania i przywracania utraconych danych.

Wygodna współpraca z innymi produktami Windows

MS SQL Server sprawia, że praca na różnych wersjach systemów operacyjnych firmy Microsoft jest bardziej stabilna. Dodatkowo wskazana baza danych w naturalny sposób lepiej współpracuje z Microsoft Office (Word, Excel, Access), co znacząco przyśpiesza wymianę danych między tymi narzędziami.

Powszechny dostęp do wiedzy i specjalistów

MS SQL Server jest popularyzowany na rynku informatycznym od dziesiątek lat, a dostęp do bazy wiedzy czy szkoleń merytorycznych jest powszechny. Zwiększa to dostęp do specjalistów IT, którzy mogą administrować bazą danych lub pełnić funkcje programistyczne i analityczne.

Zapraszany po szczegóły do konsultantów

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowym omówieniem tego narzędzia, zapraszamy do kontaktu z ekspertem GECOS.:

E-mail:

biuro@gecos.pl

 

Tel:

502 474 034

Zarządzaj plikami cookies