COMARCH ERP XL

Nasza specjalizacja to wdrozenia Comarch ERP XL

Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad produkcją, sprzedażą czy zarządzaniem magazynem w Twojej
dynamicznie rosnącej firmie, to system Comarch ERP XL od GECOS jest najlepszą odpowiedzią na te wyzwania.

Najbardziej kompleksowy system obsługi firmy

Nasza specjalizacja to wdrożenia Comarch ERP XL

Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad produkcją, sprzedażą czy zarządzaniem magazynem w Twojej dynamicznie rosnącej firmie, to system Comarch ERP  XL jest najlepszą odpowiedzią na te wyzwania. Jest to zaawansowany system ERP dedykowany dla średnich i dużych przedsiębiorstw, który już obsługuje ponad 5500 firm z różnych sektorów gospodarki. Dzięki Comarch ERP XL możesz skutecznie zarządzać zasobami i procesami w firmie, a jego dedykowane rozwiązania dla sektorów produkcyjnych i handlowych pomogą Ci zoptymalizować codzienne działania i osiągnąć większą efektywność biznesową.

Czas wdrożenia:

3-6 miesięcy

Koszt wdrożenia:

Kilkadziesiąt – kilkaset tys. PLN

System Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących ze sobą obszarach.

Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy.

Oprócz wersji serwerowej system dostępny jest również w modelu SaaS (Software as a Service), w którym Comarch ERP XL jest oferowany za pośrednictwem zdalnego dostępu internetowego. Dzięki możliwości swobodnej rozbudowy o kolejne obszary wraz z rozwojem przedsiębiorstwa Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce

Wybierz optymalny dla profilu swojej firmy zestaw rozwiązań – poznaj dostępne moduły:

Masz pytanie o Comarch ERP XL? Zapraszamy po szczegóły do konsultantów

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowym omówieniem Comarch ERP XL , zapraszamy do kontaktu z ekspertem GECOS.:

E-mail:

biuro@gecos.pl

 

Tel:

502474034

Zarządzaj plikami cookies