Ułatwiamy zarządzanie Twoją
firmą!

Od 20 lat dynamicznie rozwijamy się, dostarczając kompleksowych rozwiązań informatycznych do
zarządzania przedsiębiorstwami z różnych branż.

Nasze przesłanie

Naszą misją jest ułatwiać zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez indywidualny dobór, dostosowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

GECOS to renomowany dostawca systemów ERP dla przedsiębiorstw z różnych branż. Nasza firma ma szerokie doświadczenie w dziedzinie integracji systemów informatycznych oraz tworzenia nowoczesnych aplikacji biznesowych dedykowanych naszym klientom.

Od 20 lat dynamicznie rozwijamy się, dostarczając kompleksowych rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem.  Naszym Klientom oferujemy nowoczesne systemy IT wiodących dostawców wraz z pełną obsługą wdrożeniową, wsparciem w zakresie wyboru i zakupu infrastruktury sprzętowej oraz usługą związaną z utrzymaniem prawidłowo funkcjonującego systemu po wdrożeniu Nasz zespół pracuje z pasją i zaangażowaniem, mając na celu jak najlepsze spełnienie oczekiwań naszych klientów. Proponujemy zawsze  rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb!

Czym się kierujemy?

Dlaczego warto nam zaufać :

Najpierw potrzeby biznesowe potem technologia:

Nasze podejście opiera się na dogłębnym zrozumieniu potrzeb i celów biznesowych naszych klientów. Dążymy do zaproponowania rozwiązania, które idealnie odpowiada wymaganiom, klienta zarówno teraz, jak i w przyszłości. Wiemy że technologia IT to tylko narzędzia które ułatwiają osiąganie celów biznesowych.

Najwyższa wiedza w branży potwierdzona certyfikatami:

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin, którzy posiadają bogate doświadczenie w wdrażaniu systemów ERP i integracji systemów informatycznych. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość usług i rozwiązań, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Kompleksowe i szerokie doświadczenie:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych dla wielu branż. Nasze doświadczenie pozwala nam skutecznie doradzać i proponować najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Sprawdź nasze referencje !

Elastyczność w podejściu do wyzwań klienta:

Jesteśmy elastycznymi partnerami, gotowymi dostosować się do różnych potrzeb klienta . Rozumiemy, że każda firma jest inna, dlatego dostosowujemy nasze rozwiązania i procesy do specyfiki Twojego biznesu

Traktujemy naszych klientów jak partnerów biznesowych :

Naszym priorytetem jest zadowolenie i sukces biznesowy naszych klientów. Dążymy do długotrwałej i partnerskiej relacji, która przynosi wzajemne korzyści. Nasze podejście opiera się na szacunku, zaangażowaniu i profesjonalizmie

Nasze wartości

Firma GECOS charakteryzuje się szeregiem wartości,
które są fundamentem naszej działalności :

1

Szacunek

GECOS szanuje potrzeby, oczekiwania i czas Klienta. Wspieramy jego decyzje i wzmacniamy kompetencje do ich podejmowania. Wybieramy rozwiązania, które są dla niego najlepsze; także wtedy, gdy inne byłyby lepsze dla nas.

2

Zaangażowanie

GECOS  to firma, która jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. Jej pracownicy są zdeterminowani, aby spełnić oczekiwania klientów i osiągnąć cele organizacji. Zaangażowanie w GECOS oznacza również dbałość o rozwój osobisty i zawodowy pracowników poprzez szkolenia, mentorstwo i możliwości rozwoju kariery.

3

Odpowiedzialność

GECOS prowadzi etyczny biznes oparty na wspólnie podzielanych wartościach. Dotrzymujemy podjętych zobowiązań, terminowo realizujemy zlecenia, przywiązujemy najwyższą wagę do jakości usług. Dajemy Klientowi komfort współpracy z rzetelnym partnerem. Odpowiedzialność w GECOS oznacza podejmowanie świadomych decyzji, które uwzględniają etyczne standardy, zgodność z prawem i społeczną odpowiedzialność biznesu

4

Profesjonalizm

GECOS  kładzie nacisk na profesjonalizm we wszystkich dziedzinach swojej działalności. Wykazujemy się kompetencją, doświadczeniem i ciągłym rozwojem, aby sprostać oczekiwaniom klientów i trendom rynkowym. Posiadamy dogłębną wiedze popartą doświadczeniem jak systemy IT potrafią usprawniać wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa

5

Praca zespołowa

GECOS  promuje kulturę współpracy, w której pracownicy dzielą się wiedzą, wspierają się nawzajem i efektywnie współpracują w celu osiągnięcia wspólnych celów. Praca zespołowa w  Gecos obejmuuje również bliską współpracę z klientami i dostawcami w celu zrozumienia ich potrzeb i zapewnienia najlepszych rozwiązań.

Zainteresowany?

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje biznesowo technologiczne!

    Polityka prywatnosci