Praca w GECOS

 

Warunki i benefity

Dlaczego warto u nas pracować?

Świetna atmosfera

Zapewniamy nieprzeciętną atmosferę w zespole profesjonalistów.

Szkolenia, konferencje i warsztaty

Cenimy to, że chcesz się rozwijać i wspieramy Cię w tych działaniach! Szkolimy się zarówno wewnętrznie, jak na zewnętrznych kursach.

Umowa o pracę lub B2B

Jesteśmy elastyczni, ale wiemy, jak ważne jest poczucie stabilności w pracy! Bez problemu dostosujemy się do Twoich potrzeb w kwestii zatrudnienia.

Możliwość realizacji własnych pomysłów

Cenimy wiedzę i doświadczenie naszych pracowników, dlatego zawsze z chęcią wysłuchamy Twoich pomysł. Każdy z nich jest dla nas na wagę złota!

Jak zatrudniamy?

Proces rekrutacji

Wdrożenie dzielimy na etapy, w ramach których dostarczamy kolejne części budowanego procesu.

1

Wyślij nam swoje CV

Lubimy współpracować z osobami, które wykazują własną inicjatywę, dlatego pierwszy krok pozostawiamy Tobie. Nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV! Możesz aplikować poprzez firmową stronę internetową, portal pracuj.pl a także przez portale społecznościowe – wybór należy do Ciebie!

2

Skontaktujemy się z Tobą

Jeśli po analizie CV Twój profil okaże się dopasowany do naszych oczekiwań – z przyjemnością skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie w jednym z oddziałów firmy lub poprzez wideokonferencję. Dokładne informacje odnośnie terminu spotkania potwierdzimy drogą elektroniczną, wysyłając do Ciebie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

3

Spotkamy się i porozmawiamy

O obszarze Twoich zainteresowań zawodowych, oczekiwaniach, a także o doświadczeniu i zdobytych umiejętnościach. Odpowiemy na pytania dotyczące firmy i codziennej pracy. Jeśli aplikowałeś na stanowisko techniczne, mamy przygotowane dla Ciebie zadanie (przesyłane mailowo), które będzie dobrą okazją do częściowego sprawdzenia Twojej wiedzy technicznej.

4

Powiadomimy Cię o wyniku rekrutacji

Poinformujemy Cię o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej i zapytamy o Twoje odczucia oraz sugestie dotyczące samego procesu rekrutacji, aby ciągle go udoskonalać. Wybrane osoby powitamy w naszym Teamie!

Nie ma tutaj oferty dla Ciebie?

Odezwij się do nas, a damy znać, jeśli będziemy mogli coś dla Ciebie zrobić.

E-mail:

biuro@gecos.pl