O firmie

Opinie o współpracy z GECOS

Do realizacji projektu wdrożenia systemu Comarch ERP Optima zaprosiliśmy doświadczonego Partnera Comarch, firmę GECOS Sp. z o.o. z Łodzi. Konsultanci GECOS przeprowadzi wdrożenie systemu zgodnie z ustalonymi etapami, zaczynając od analizy potrzeb firmy, poprzez konfigurację systemu, kończąc na szkoleniach naszych pracowników. Konsultanci w trakcie wdrożenia wdrożenia wykazywali się dużym zaangażowaniem oraz wiedzą z zakresu możliwości wykorzystania systemu Comarch ERP Optima.

Wdrożenie systemu Comarch ERP Optima zrealizowane przez firmę GECOS sp. z o.o. zakończyło się sukcesem, dlatego możemy polecić zarówno producenta Comarch SA jak i GECOS Sp. z o.o. jako godnych zaufania partnerów biznesowych.

Branża: Retail

Pobierz referencję

Emilia Wójcik

Wiceprezes | ARESPOL Sp. z o.o. Sp. k.

Rzetelna firma!

Od 2013 r. nasze biuro specjalizuje się w obsłudze spraw pracowniczych zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych zatrudniających do kilku osób, jak również organizacji o rozbudowanej strukturze personalnej. Zajmujemy się w kompleksową obsługą w zakresie kadr, płac, szkoleń BHP, księgowości.

Spośród firm wdrożeniowych zdecydowaliśmy się na firmę GECOS Sp. z o.o. z Łodzi. GECOS zrealizował wdrożenie systemu Comarch zgodnie z harmonogramem i w umówionym budżecie. Konsultanci w trakcie realizacji wdrożenia wykazywali się sumiennością i dużą wiedzą z zakresu możliwości wykorzystania systemu Comarch ERP Optima.

Branża: Finanse i księgowość

Pobierz referencję

Larysa Zdziechowska

Rzetelna firma!

F.H.U. ,,SAWBUD” Andrzej Wróbel jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem. Istniejemy na rynku od 1995 roku stale i prężnie się rozwijając.

Z pośród firm wdrożeniowych zdecydowaliśmy się na firmę GECOS Sp. z o.o. z Łodzi. GECOS zrealizował wdrożenie systemu Comarch sprawinie i zgodnie z harmonogramem. Konsultanci wdrożeniowi w trakcie realizacji projektu wykazywali się sumiennością i kompetencjami doradzając nam jak sprawnie realizować codzienne zadania przy użyciu systemu Comarch ERP XL.

Wdrożenie systemu Comarch ERP XL prowadzone przez GECOS sp. z o.o. zakończyło się powodzeniem, dlatego możemy zarekomendować zarówno producenta Comarch SA jak i firmę wdrożeniową GECOS Sp. z o.o. jako godnych zaufania partnerów biznesowych.

Branża: Usługi

Pobierz referencję

System Comarch ERP XL to narzędz i e o bardzo bogatej funkcjonalności w standardzie oraz posiadające duże możliwości rozbudowy i integracji. Nasza dotychczasowa współpraca z Comarch SA oraz z firmą GECOS układa s i ę pomyślnie . W momencie gdy zgłaszaliśmy zapotrzebowanie na nową funkcjonalność lub chcieliśmy usprawnić kolejny proces biznesowy, konsultanci z firmy wdrożeniowej, analizowali naszą potrzebę, a także rekomendowali najlepszy sposób realizacji, dzięki czemu mogliśmy zminimalizować ryzyko niepowodzenia, a także sprawniej wdrożyć zmianę w organizacji. Nasze doświadczenie z firmą GECOS podczas wdrożenia oceniłbym bardzo wysoko, gdyż w trakcie trwania projektu komunikacja przebiegała sprawnie, a z doświadczenia wiem, że jest to jeden z najtrudniejszych elementów do zsynchronizowania w tego typu projektach. Dodatkowo, bardzo operatywne działanie, krótkie czasy odpowiedzi, profesjonalne doradztwo sprawiło , że praca przebiegała efektywnie przy zachowaniu bardzo miłej atmosfery. Spokój, opanowanie i konsekwentne dążenie do realizacji zadań sprawiały, że ciągle mieliśmy wspólny cel i razem do niego dążyliśmy . Pomimo, że mam doświadczenie jako Project Manager przy wdrażaniu oprogramowania IT innych firm to dopiero GECOS sprostał moim oczekiwaniom w tym zakresie.

Poleciłbym współpracę z firmą z GECOS Sp. z o.o. wszystkim, którzy mają przed sobą podobne wyzwania biznesowe, a także chcą z sukcesem wdrożyć zintegrowane rozwiązanie klasy ERP firmy Comarch. Możemy również zarekomendować system Comarch ERP XL jako nowoczesne, funkcjonalne i „otwarte” narzędzie wspomagające biznes.

Branża: Produkcja

Bartosz Jaroszyński

Dyrektor Operacyjny

Z pośród firm wdrożeniowych zdecydowaliśmy się na firmę GECOS Sp. z o.o. z Łodzi.

GECOS zrealizował wdrożenie systemu Comarch sprawinie i zgodnie z harmonogramem. Konsultanci wdrożeniowi w trakcie realizacji projektu wykazywali się sumiennością i kompetencjami doradzając nam jak sprawnie realizować codzienne zadania przy użyciu systemu ERP XL.

Wdrożenie systemu Comarch ERP XL prowadzone przez GECOS sp. z o.o. zakończyło się powodzeniem, dlatego możemy zarekomendować zarówno producenta Comarch SA jak i firmę wdrożeniową GECOS Sp. z o.o. jako godnych zaufania partnerów biznesowych.

Branża: Produkcja

Pobierz referencję

Spośród firm wdrożeniowych zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą GECOS Sp. z o.o. z Łodzi. Konsultanci GECOS wykazują się sumiennością, terminowością i kompetencjami z wdrażanych obszarów. Wdrożeniowcy GECOS  chętnie dzielą się wiedzą, doradzając nam jak najlepiej wykorzystywać funkcjonalności systemu Comarch ERP XL

Naszą współpracę z GECOS sp. z o.o. oceniamy bardzo dobrze, dlatego możemy zarekomendować zarówno producenta COMARCH S.A. jak i firmę wdrożeniową GECOS Sp. z o.o. jako godnych zaufania partnerów biznesowych.

Branża: Produkcja

Pobierz referencję

Łukasz Komorowski

Dyrektor Handlowy

Rekomendujemy firmę GECOS Sp. z o.o. z Łodzi jako firmę wdrożeniową systemu Comarch ERP XL. W trakcie projektu pracownicy Spółki GECOS wykazali się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem Usprawnianie procesów biznesowych przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi IT, jakim jest system Ccmarch ERP XL, jest ich pasją

Możemy wystawić firmie GECOS Sp. z o.o. bardzo pozytywną opinię. Potwierdzamy, że sposób prowadzenia projektu wdrożeniowego przez finnę GECOS gwarantuje właściwe uruchomienie i działanie systemu

Branża: Produkcja

Pobierz referencję

Z pośród firm wdrożeniowych zdecydowaliśmy się na firmę GECOS Sp. z o.o. z Łodzi. GECOS zrealizował wdrożenie systemu Comarch sprawinie i zgodnie z harmonogramem. Konsultanci wdrożeniowi w trakcie realizacji projektu wykazywali się sumiennością, terminowością i kompetencjami z wdrażanych obszarów.

Wdrożenie systemu Comarch ERP XL prowadzone przez GECOS sp. z o.o. zakończyło się powodzeniem, dlatego możemy zarekomendować zarówno producenta Comarch SA jak i firmę wdrożeniową GECOS Sp. z o.o. jako godnych zaufania partnerów biznesowych.

Branża: Handel i dystrybucja

Pobierz referencję

Z pośród firm wdrożeniowych zdecydowaliśmy się na firmę GECOS Sp. z o.o. z Łodzi. Projekt został wykonany w sposób profesjonalny i w ustalonym budżecie. Konsultanci GECOS to osoby kompetentne oraz dobrze zorganizowane, co przekłada się na sprawną realizację powierzonych zadań.

Wdrożenie systemu Comarch ERP Optima prowadzone przez GECOS sp. z o.o. zakończyło się powodzeniem, dlatego możemy zarekomendować zarówno producenta Comarch SA jak i firmę wdrożeniową GECOS Sp. z o.o. jako godnych zaufania partnerów biznesowych.

Branża: Finanse i księgowość

Pobierz referencję

Wartym podkreślenia jest fakt, że system Comarch ERP XL jest aplikacją otwartą na integracje, umożliwiającą tworzenie dedykowanych rozwiązań, jakie w naszym przypadku GECOS wykonał w obszarze rejestracji produkcji.

Po zakończeniu projektu mogę zarekomendować system Comarch ERP XL jako narzędzie o dużych możliwościach, które w znacznym stopniu przyczyniło się do rozwoju naszej firmy. Mogę również polecić firmę GECOS, która realizowała nasze wdrożenie. To zespół kompetentnych i zaangażowanych ludzi, którzy przez cały proces wdrożeniowy wspierali nas oraz doradzali jak najlepiej obsługiwać nasz biznes przy użyciu systemu Comarch ERP XL i innych narzędzi informatycznych.

Branża: Handel i dystrybucja

Pobierz referencję

Zainteresowany ofertą współpracy?

Zapytaj o bezpłatne konsultacje
z ekspertami GECOS

Wypełnij ankietę dotyczącą sposobu zarządzania Twoją firmą, a podpowiemy, jak możesz go usprawnić.

    Polityka prywatnosci
    Zarządzaj plikami cookies